Szkoła dla Rodziców - kolejne ciekawe spotkanie

Serdecznie zapraszamy Rodziców na najbliższe spotkanie "Szkoły dla Rodziców", które odbędzie się 27 października 2021 o godzinie 16.00 na platformie Microsoft Teams.

Temat spotkania: „Seksualność dzieci i młodzieży. Jak rozmawiać z dzieckiem o seksualności”

Spotkanie poprowadzą psycholodzy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bytomiu Martyna Murek-Woźny i Natalia Dziechciarz.

Link do spotkania jest dostępny na naszej stronie internetowej www.ppp.bytom.pl (w zakładce aktualności), facebooku poradnianym oraz poniżej:

W ramach spotkania proponujemy wykład tematyczny, dyskusję a po spotkaniu każdy zainteresowany uczestnik będzie miał możliwość indywidualnych konsultacji z prowadzącymi. Udział w spotkaniu „Szkoły dla Rodziców” jest bezpłatny, nie są wymagane wcześniejsze zgłoszenie.

Serdeczne podziękowania!

Kochani! Dziękuję!

W imieniu całej społeczności przedszkolnej informuję, iż projekt BO "Świat interaktywnej zabawy i edukacji w przedszkolach" przeszedł pomyślnie. Przyczyniliśmy się wszyscy głosujący, by m.in. nasza placówka została doposażona w sprzęt multimedialny zgłoszony przez p. Dyrektor.

Za wszystkie głosy bardzo dziękujemy i nie możemy się doczekać sprzętu!

Pozdrawiam,

Beata Hasek.

WAŻNY KOMUNIKAT!

W związku z postępującym procentem osób chorych na Koronawirus SARS-CoV-2, dyrektor zwraca się do Rodziców z wielką prośbą o stosowanie się do zasad obostrzeń tj. noszenia maseczek wchodząc do placówki, dezynfekowania rąk oraz zachowywania bezpiecznej odległości a przede wszystkim w miarę możliwości nie wchodzenia na teren przedszkola.

Za zrozumienie dziękuję dyrektor Beata Hasek

Miła niespodzianka :)

Dzięki udziałowi w projekccie wolontariatu POMAGAM i stałej współpracy naszego przedszkola z firmą ubezpieczeniową Nationale -  Nederlanden po przez Pana Mateusza Waszczaka, otrzymaliśmy Bum Bum Rurki, bongosy a także kolorowe siedziska. Dzięki temu nasze działania w zakresie muzykoterapii będą jeszcze ciekawsze i atrakcyjniejsze dla naszych Przedszkolaków.

grgrgr

Akademia Przedszkolaka- Akademia Piłkarska Polonii Bytom

20211021 103315

Chętni rodzice, którz zgłoszą się do Pani Dyrektor dnia 22.10 tj. piątek, otrzymają darmowe vouchery na mecz Polonii Bytom z Ślęzą Wrocław, który odbędzie się w sobotę (23.10.2021r) na Stadionie Miejskim w Bytomiu Szombierkach. Zachęcamy do kontaktu, gdyż będzie to mecz pełen dodatkowych atrakcji.

Ważny komunikat

Drodzy Rodzice, informujemy iż bieżącym tygodniu otrzymaliśmy informację o zachorowaniu jednego dziecka na chorobę pasożytniczą - owsiki. Prosimy o obserwację dzieci i zgłaszanie u wychowawców wszelkich niepokojących objawów.

WYJŚCIE DO KINA

W dniu 29.10.2021r. o godz. 9.00 planowane jest wyjście dzieci z wszystkich grupprzedszkolnych do Cinema City w Agorze Bytom na bajkę "RON USTERKA". Koszt biletu 12,00 zł. Prosimy o wpłaty u wychowawców.

image 46f3ed0a

Wirusoochrona

15 października nasze przedszkole wzięło udział w akcji "Wirusoochrona" we współpracy z Sanepidem mającej na celu wdrażanie zasad higieny, zdrowego stylu życia oraz postępowania w czasie epidemii spowodowanej Covid 19. Nasze przedszkolaki wiedzą, że podstawa to czyste ręce.

rece

rece1

14.10.2021 DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

W imieniu Dyrektora i wszystkich Pracowników naszego przedszkola, serdecznie dziękujemy za życzenia od Rodziców, a w szczególności Pani JUDYCIE KASPRZYCKIEJ z gr. Biedronki za przygotowanie pysznego tortu. Dziękujemy Państwu za to, że doceniacie naszą pracę.

Dyrektor i Pracownicy

Rozwiązanie konkursu przedszkolnego "Zrób cudaka z warzywniaka”

Rozstrzygnięto konkurs przedszkolny "Zrób cudaka z warzywniaka”
Konkurs miał na celu:
- rozwijanie i pobudzanie twórczej wyobraźni dziecka,
- szukanie oryginalnych rozwiązań plastycznych,
- dostrzeganie charakterystycznych cech wyglądu warzyw oraz ich właściwości zdrowotnych,
- rozwijanie umiejętności projektowania i wykonania przestrzennych form plastycznych.
Wszystkie prace prezentowały wysoki poziom artystyczny, wyróżniały się kreatywnością, pracochłonnością oraz starannością wykonania. Prace oceniło jury w składzie:
Beata Hasek – dyrektor przedszkola
Bożena Przybyła- Gryzik
Magdalena Kiermaszek
Maja Grochowska
Jury miało niezwykle trudny wybór z wyłonieniem laureatów.
Nagrody przyznano:
I miejsce Marta Maruszyk grupa „Krasnoludki”
II miejsce Piotr Żarnowski grupa „Gwiazdki””
III miejsce Julia Wojciechowska grupa „Gwiazdki”

Wręczenie nagród odbędzie się 13.10.2021r.

IMG 20211011 WA0000