Przedszkole Miejskie

Integracyjne nr 8 w Bytomiu

Aktualności i wydarzenia w grupie "Biedronki"

Akcja #ZDROWOROSNĄ

W trosce o zdrowie i edukację proekologiczną powstała ogólnopolska ogrodnicza akcja edukacyjna #ZDROWOROSNA, której przyświeca idea propagowania uprawy własnych warzyw i ziół bez wykorzystywania środków chemicznych, a co za tym idzie zachęcenie do zabawy w ogrodników. Dzięki wysianiu oraz obserwacji wzrostu koperku, dzieci wkraczają w świat ogrodnictwa pełnego wielu ciekawostek. Otwierając tym samym przed nimi nowe horyzonty przyrodnicze, które zachęcają do dalszej wspólnej zabawy w ogrodzie czy domu.

akcja bie

akcja bie1


Poszukiwanie czekoladowych jajeczek w ogrodzie..

W Biedronkach zrobiło się bardzo Świątecznie. Dziś przypomnieliśmy sobie co wkładamy do Wielkanocnego koszyczka, śpiewaliśmy Świąteczne melodie z wykorzystaniem instrumentów, stworzyliśmy wesołe kurczaczki, a następnie otrzymaliśmy list od zajączka. Rozwiązaliśmy prawidłowo wszystkie zagadki i dzięki temu mogliśmy poszukać w ogrodzie czekoladowych jajeczek, które zostawił dla nas zajączek. Było wesoło i radośnie :)

jajob

jajob1

jajob3

 


Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności