Przedszkole Miejskie

Integracyjne nr 8 w Bytomiu

Aktualności i wydarzenia w grupie "Żabki"

Wycieczka do Biblioteki Miejskiej w Bytomiu

Grupa Żabek udała się do biblioteki. Przedszkolaki podczas tej wyprawy dowiedziały się, w jaki sposób należy dbać o książki i jak można je wypożyczyć. Obiecały, że będą odwiedzać bibliotekę z rodzicami.

biblioteka zaby

biblioteka zaby1


 

Dzień Misia w grupie Żabki.

W piątek 24 listopada Żabki przyszły ze swoim ulubionym misiem. Razem celebrowaliśmy Dzień Pluszowego isia poprzez wspólne zabawy i tańce.

misiezabki


Odwiedziny wyjątkowego gościa.

W naszej grupie mieliśmy przyjemność gościć niesamowitą osobę Panią Beatę Zygmudzik z Polskiego Związku Niewidomych. Przypomnieliśmy sobie, jakie mamy zmysły oraz jakie zmysły pomagają osobom niewidomym w codziennym funkcjonowaniu. Dowiedzieliśmy się, jak osoby niewidome czytają książki i świetnie się bawiliśmy!

beataprezes10

beataprezes11


Muzeum Górnośląskie.

Podczas lekcji muzealnej dzieci dowiedziały się, jak ciężka jest praca artysty. Wykonały swój własny obrazek oraz zamieniły się w aktorów.
muzeumgzabki
muzeumgzabki1

Jesteśmy różni - jesteśmy razem.

Dzieci z grupy "Żabki" uczestniczyły w zajęciach pt. "Mój niepełnosprawny kolega". Wszyscy zgodnie stwierdzili, iż mimo tego, że się od siebie różnimy, że czasem dotykają nas lub naszych kolegów różne trudności, to wszyscy są potrzebni i wartościowi. Razem możemy świetnie się bawić!

 

jolazmysly


Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności