Aktualności i wydarzenia w grupie "Jeżyki"

Innowacja "Uczymy się być przyjaciółmi"

17.11 w naszej grupie odbyły się drugie zajęcia z panią Magdą, psychologiem, dotyczące tematu przyjaźni. Poznaliśmy kolejny fragment książki "Miko, smok i dziewczynka", którą napisała pani Magda i dowiedzieliśmy się, że istotną cechą dobrego przyjaciela jest zdolność uważnego słuchania innych. Dzieci z zaangażowaniem i radością wykonywały różne ćwiczenia rozwijające tę umiejętność.

makier

makier1

Światowy Dzień Jabłka w Jeżykach

W dniu 28 października obchodziliśmy Światowy Dzień Jabłka. To był bardzo ciekawy dzień... Dzieci wszechstronnie poszerzały wiedzę o jabłku. Rozpoznawały kształt, zapach, kolor, smak. Zdobywaliśmy wiadomości na temat potraw i przetworów z jabłek i wykonaliśmy pracę plastyczną "Jabłuszkowy kompocik".

JABJEZ