Przedszkole Miejskie

Integracyjne nr 8 w Bytomiu

Wizyta strażaków w przedszkolu.

W dniu 24 listopada przedszkolacy z grup 5,6 - latków, z wielką radością powitały wyjątkowych gości, strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Stolarzowicach. W trakcie spotkania pan Łukasz z panią Karoliną opowiedzieli nam o swojej codziennej pracy, o tym, że jest ciężka i niebezpieczna, ale bardzo potrzebna i dająca dużo satysfakcji. Dzieci dowiedziały się, że praca strażaka nie polega tylko na gaszeniu pożarów, ale również na udzielaniu pomocy ludziom podczas powodzi i wypadków samochodowych czy pomoc w zdejmowaniu kotów z drzew. Dzieci dowiedziały się również, jak należy udzielać pierwszej pomocy oraz mogły spróbować swoich możliwości na fantomach. Dziękujemy na spotkanie!

strazacypiatek

strazacypiatek1


Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności