Przedszkole Miejskie

Integracyjne nr 8 w Bytomiu

Magiczne Mikołajki

6 grudnia jak co roku przybył do nas długo oczekiwany gość - Święty Mikołaj. Od rana z niecierpliwością oczekiwaliśmy jego przybycia. Zanim to nastąpiło, rodzice przygotowali dla nas przepiękną niespodziankę. Mogliśmy obejrzeć na żywo piękne przedstawienie "Kopciuszek". Następnie każdą z grup odwiedził Mikołaj, a my przywitaliśmy go piosenką i wierszykami. Rodzicom składamy serdeczne podziękowania za trud i serce włożone w przygotowania. Dzięki Wam ten dzień był magiczny i wyjątkowy. Do zobaczenia za rok!

 

mikolajki23

mikolajki24

mikolajki25

mikolajki26

mikolajki27


Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności