Spotkanie autorskie w Miejskiej Bibliotece Publicznej

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bytomiu odbyło się 03.04. spotkanie autorskie naszej pani psycholog, Magdy Kiermaszek. Uczestnikami spotkania byli wychowankowie Przedszkola Miejskiego nr 59. Dzieci miały okazję posłuchać o książce autorstwa pani Magdy pt. "Miko, smok i dziewczynka", a całe wydarzenie zostało uświetnione zwiedzaniem galerii prac stworzonych przez naszych przedszkolaków, którzy już w grudniu przygotowali plakaty inspirowane ilustracjami z książki. Zapraszamy do rotundy biblioteki, aby zobaczyć, jak prezentują się prace naszych wychowanków.

magda