Aktualności i wydarzenia w grupie "Biedronki"

Wspólne spotkanie z Rodzicami

To był wieczór pełen wrażeń. Biedroneczki wraz z Rodzicami wspólnie ozdabiały i dekorowały swoje świąteczne skarpety, a potem.... dopiero się działo. Wspólne przygotowania do świąt, strojenie choinki, tworzenie najdłuższego łańcucha choinkowego, to było dopiero coś. I cudny prezent, który zostawił nam Święty Mikołaj. Dzięki tatom i małym pomocnikom Biedroneczki mają piękną lecznice dla zwierząt. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zaangażowanie! Było super!

biedry ro1

biedry ro2

biedry ro3

Sztolnia Królowa Luiza w Zabrzu

4 grudnia z okazji "Barbórki" Biedronki wraz z grupą Jagódek odwiedziły Sztolnię Królową Luizę w Zabrzu. Była to niezwykła przygoda! Po przejściu wąskimi korytarzami oczom przedszkolaków ukazały się  prawdziwe, czynne górnicze maszyny, służące do wydobywania węgla w prawdziwych kopalniach. Mięliśmy okazję przypomnieć sobie jak wygląda mundur górniczy. Po drodze czekała na nas św. Barbara, a korytarzami przechadzał się Dobry Duch kopalni. Odbyliśmy także podziemną przejażdżkę !

sztolnia1

sztolnia2