Przedszkole Miejskie

Integracyjne nr 8 w Bytomiu

Informacje, poradniki oraz materiały edukacyjne dla rodziców

Chore dziecko w przedszkolu

Często zdarza się, że rodzice przyprowadzają do przedszkola dzieci kaszlące, zakatarzone a czasem nawet nieznacznie gorączkujące. Dlatego chcemy przekazać ważne informacje, aby uzmysłowić rodzicom jak jest to niebezpieczne dla ich dziecka i pozostałych dzieci.
 
UWAGA RODZICE!
WARTO WIEDZIEĆ ŻE :

Dziecko „podleczone” lub bezpośrednio po przebytej chorobie jest wyraźnie osłabione i jego organizm jest bardzopodatny na kolejne infekcje czy inne choroby. Warto zdać sobie sprawę, jakie powikłania i konsekwencje zdrowotne niesie ze sobą niewyleczona do końcachoroba. Często nieświadomi tego rodzice podejmują ryzyko i odprowadzają do przedszkola dzieci wykazujące jeszcze objawy chorobowe.
 
(Aby przeczytać cały artykuł pobierz -> plik.pdf )

Słownik języka migowego

Od października 2014 r. w naszym przedszkolu wprowadzana jest innowacja pedagogiczna "Migamy, mówimy, jesteśmy razem".  Dla umożliwienia Państwu utrwalania i powtarzania znaków z dziećmi w domu, dzięki uprzejmości pani Kariny Mazajczyk-Raj, prezentujemy filmy z wybranymi słowami.


Czytaj więcej: Słownik języka migowego

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności