PROJEKTY, W KTÓRYCH BIERZEMY UDZIAŁ

1. „Zdrowo jem, więcej wiem”- projekt pod honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser – Dudy

1

2. Ekologiczny program dla przedszkoli pt. „Skąd się biorą produkty ekologiczne” przygotowany w porozumieniu pomiędzy Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a Głównym Inspektorem Sanitarnym.

2

3. Ogólnopolska akcja edukacyjna „Dzieci uczą rodziców” pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej

3

4. Udział w akcji „Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury” - ogólnopolskie wydarzenie, w ramach którego miłość do czytania przekazywana jest najmłodszym w przedszkolach.

4

5. Udział w akcji „Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF”w tym szczególnym dniu Dzieci na całym świecie jednoczą się i podejmują wiele działań w imieniu swoich rówieśników.

5

6. Przedszkolny Program Edukacji Antynikotynowej pt. "Czyste powietrze wokół nas", realizowany jest od 2008 roku.

6

7. Progream Edukacji Żywieniowej "Żywienie na wagę zdrowia"

7

8. Międzynarodowy Projekt Edukacyjny "Emocja"