Przedszkolaki tworzą ilustracje po spotkaniach autorskich

Po spotkaniach autorskich z panią Magdą Kiermaszek dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych wykonały prace plastyczne nawiązujące do ilustracji z książki "Miko, smok i dziewczynka". Szkice pod obrazy, wzorując się na ilustracjach Doroty Rewerendy-Młynarczyk, wykonała nasza pani psycholog Agnieszka Kowalska. Wszystkie stworzone przez dzieci prace zostały wyeksponowane na wystawie w holu naszego przedszkola. Przedszkolaki bardzo się cieszyły, mogąc oglądać swoje dzieła. Na wystawę, która budziła wiele emocji wśród dzieci, zaproszeni zostali również rodzice.

wystawa