Aktualności i wydarzenia w grupie "Żabki"

Mali-wielcy architekci

Pszczółki w ramach kolejnego etapu projektu pt.: "Spacerowy kulturalnik dla dzieci i ich rodziców" odwiedziły pracowanię architektoniczą Medusa Group w Bytomiu. Mogliśmy się dowiedzieć jak wygląda takie biuro projektowe i na czym ta praca polega. Nie byliśmy jednak biernymi słuchaczami, otrzymaliśmy niezwykle ważne i inspirujące zadanie. Naszym celem była budowa miasta. Każdy z nas pracę rozpoczął od budowy domu, następnie stworzyliśmy ulice, osiedla... aż w końcu powstało miasto. Zajęcia poprowadził dla nas pan Jan Wichrowski - on też dozorował naszej budowy. W naszych głowach pojawiło się mnóstwo ciekawych pomysłów i projektów, a w brzuszkach przepyszne ciasteczka, którymi nas poczęstowano. Dziękujemy za to niesamowite spotkanie!

medusa medusa25

nck bmk logoRIK BELKA 3 bialalogo operator BMK 1