Aktualności i wydarzenia w grupie "Żabki"

Magia i czary, czyli przedszkolne Andrzejki w Motylkach

W dniu 29 listopada w grupie "Motylki" odbyły się andrzejkowe wróżby. Dzieci dowiedziały się co czeka je w niedalekiej przyszłości. Były przepowiednie z magicznej szkatułki, zaczarowane kości, wróżby z gwiazd, butów, lanie wosku i wiele innych zabaw a na koniec grosik wrzucony do wody aby wszystkie marzenia i życzenia się spełniły. Czy wróżby się spełnią - przyszłość pokaże. Pewne jest to, że przyniosły one dzieciom wiele radości. Wróżby przeplatane były tańcami oraz zabawami ruchowymi przy skocznej muzyce. Podczas przerw w tańcach, przedszkolaki mogły poczęstować się słodkościami, o które zadbali rodzice. Przedszkolacy również przygotowali niespodziankę dla rodziców taniec ze wstążkami i gra na magicznych patyczkach do utworu Pizzicato L. Delibess "Duszki" oraz pięknie wyrecytowały wiersz Doroty Gellner "Wieczór Andrzejkowy". Było magicznie i rodzinnie. Dziękujemy również trzem wróżkom, które odwiedziły nas w ten magiczny wieczór.

andrzejki motylki

andrzejki motylki1