Piknik rodzinny "święto pieczonego ziemniaka"

Całe rodziny - przedszkolaki wraz z rodzicami - bawiły się podczas pikniku rodzinnego z okazji święta pieczonego ziemniaka. Dopisywała nam piękna, słoneczna pogoda. Na wstępie grupa Promyczki wystąpiła wraz z tatą Hani - artystą "Kwiato". Podsumowano i rozdano nagrody w rodzinnym konkursie "Zrób cudaka z warzywniaka", następnie każda z grup przedstawiła występ artystyczny. Było bardzo wyjątkowo - to właśnie tego dnia odbyło się pasowanie na przedszkolaka!  Dla najmłodszych i ich rodzin przygotowano atrakcje: było malowanie paznokci, kolorowe baloniki,  i specjalni goście - alpaki!  Nie obyło się także bez degustacji pieczonych ziemniaków, sałatek ziemniaczanych i licznych pyszności przygotowanych przez panie kucharki oraz rodziców. Było bardzo rodzinnie i radośnie !

page