Wizyta policjanta w przedszkolu

Dziś zawitał do nas specjalny gość - pan policjant z Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu. Pan przeprowadził prelekcję na temat bezpieczeństwa, której celem było kształtowanie prawidłowych zachowań oraz postaw wśród przedszkolaków. Dzieci zapoznały się z zasadami bezpiecznego poruszania się podczas przechodzenia przez jezdnię oraz zapamiętały numery alarmowe. Policjant uświadomił także przedszkolaków o konieczności jeżdżenia w fotelikach z zapiętymi pasami oraz korzystania z kasku i ochraniaczy podczas jazdy na rowerze. Dzieci zaprezentowały specjalnie dla naszego gościa króki występ i wręczyły podziękowanie za odwiedziny w naszym przedszkolu. Na zakończenie pojawił się policyjny piesek "Sznupek", który powitał uściskiem wszystkie przedszkolaki.

policjant

policjant1