Międzyprzedszkolny Konkurs Piosenki "Mama, Tata i Ja"

W dniu 14.03.2018r. po raz pierwszy na terenie gminy Bytom został zorganizowany przez nasze przedszkole Konkursu Piosenki „Mama, Tata i Ja” . Konkurs odbył się w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 w Bytomiu.Konkurs Piosenki Dziecięcej był formą zamkniętą skierowaną do dzieci w wieku przedszkolnym ze wszystkich placówek oświatowych z terenu gminy Bytom i ich rodziców/ opiekunów prawnych.Do konkursu przystąpiło 8 zespołów rodzinnych. Jury przyznało nagrody w 2 kategoriach konkursu:
1. Grand Prix : Julia Ulewicz, Aleksandra i Mieczysław Unger  „Kaczka Dziwaczka” Przedszkole Miejskie nr 39 „Zielony zakątek”Bytom
2. Grand Prix: Karol i Agnieszka Kubiczek „Blues bujany”Przedszkole Miejskie Integracyjne nr 8 Bytom
Wyróżnienia :
1. W kategorii I:      Agata i Daniel Nowak „Śmieszne grzybki”
                             Zofia I Jan Skotniccy „Wiosna tuż”
                             Zofia i Paulina Mizińska „Dżungla”
2. W kategorii II:   Hanna i Katarzyna Anders ,
                            Lena i Anita Gąsiorskie „Kawoszka”
                            Hanna i Karol Kwiatkowski „Okulary”

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe statuetki konkursowe, nagrody, dyplomy oraz souvenir-logo przedszkola. Fundatorami nagród byli:Biuro Promocji Miasta Bytomia ,Opiekunki AJ Partners i inni darczyńcy. Sponsorem specjalnej nagrody w Grand Prix była firma Pretty You. Konkurs przebiegał w miłej i rodzinnej atmosferze . Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

zdj kon

zdj kon1