Dotyk w rozwoju dziecka- droga do relacji. Warsztaty dla rodziców z dziećmi

W środę 7 marca w ramach działalności Zespołu ds Integracji, odbyły się warsztaty praktyczne "Dotyk w rozwoju dziecka- droga do relacji". Warsztaty dla rodziców wraz z dziećmi prowadziły panie Beata Urbaniak i Monika Żurecka. Uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się,  dlaczego tak ważny jest prawidłowy rozwój zmysłu dotyku i jaki wpływ ma on na budowanie relacji z innymi ludźmi. Dzięki wspólnym zabawom dzieci i rodzice mogli lepiej doświadczyć i poczuć własne ciała. Wzajemne przytulanki i masażyki były wesołą formą poznawania siebie nawzajem. Mamy nadzieję , że warsztaty będą inspiracją do wspólnych zabaw w domu!

sherborn