II edycja ogólnopolskiej ogrodniczej akcji edukacyjnej #ZDROWOROSNA – bezpłatne zestawy dla przedszkolaków od W. Legutko

W trosce o zdrowie i edukację proekologiczną powstała ogólnopolska ogrodnicza akcja edukacyjna #ZDROWOROSNA skierowana do dzieci. Przyświeca jej idea propagowania uprawy własnych warzyw i ziół bez wykorzystywania środków chemicznych, a co za tym idzie zachęcenie do zabawy w ogrodników. Dzięki kreatywnym zajęciom organizowanym w placówkach edukacyjnych, dzieci wkraczają w świat ogrodnictwa pełnego wielu ciekawostek. Otwierając tym samym przed dziećmi nowe horyzonty przyrodnicze, które zachęcają do dalszej wspólnej zabawy.

W maju przedszkolaki, dzięki zabawie w wysiew koperku z pakietami będą mogły świetnie się bawić i wykazać jako „opiekunowie” własnych roślin. Z zestawem #ZDROWOROSNA. Firma W. Legutko zadbała o specjalne materiały szkoleniowe i filmy edukacyjne, oraz bezpłatne pakiety dla każdego dziecka.

Brown Vegan Recipe Pinterest Graphic