Zachęcamy do udziału w konkursie ekologicznym "Wyprawa w morskie głębiny"

ZASADY UCZESTNICTWA:
1. Organizator: Anna Ledwoch, Monika Żurecka, Marta Cielecka z Przedszkola Miejskiego Integracyjnego Nr 8 w Bytomiu.
2. Cele konkursu:
- zwiększenie poziomu świadomości ekologicznej,
- propagowanie idei proekologicznego stylu życia,
- wtórne wykorzystanie odpadów jako tworzywa artystycznego,
- upowszechnianie inicjatyw twórczych.
3. Uczestnicy: konkurs adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym (3-7 lat) wraz z rodzicami z Przedszkola Miejskiego Integracyjnego Nr 8 w Bytomiu.
4. Techniki prac:
- praca przestrzenna- wykonane z materiałów recyclingowych i plastycznych różnego rodzaju, o wymiarach nieprzekraczających 30 cm. wysokości.
5. Prace należy opatrzyć kartą informacyjną zawierającą dane: imię i nazwisko, wiek, nazwę grupy oraz tytuł pracy.
6. Warunki oceny:
Oceny prac dokona Komisja Konkursowa powołana przez organizatora;
Komisja przy ocenie prac weźmie pod uwagę:
- zgodność z tematem konkursu,
- atrakcyjność i oryginalność,
- poziom artystyczny,
- estetykę wykonania,
- dobór środków przekazu treści.
7. Terminy:
Ogłoszenie konkursu – 17 kwietnia 2023 r.,
Składanie prac konkursowych - od 20 kwietnia 2023 r. do 15 maja 2023 r.,
Ogłoszenie wyniku konkursu oraz wręczenie nagród – 18 maja 2023 r.,
Prace konkursowe będą rozpatrywane w dwóch kategoriach wiekowych I (3-4 latki) i II (5-7 latki).
8. Postanowienia końcowe:
Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania prac konkursowych w celu ich szerszej popularyzacji.
Aktualne informacje o konkursie dostępne są na stronie internetowej www.przedszkole8bytom.pl.

341389473 1268083574131454 951322186871844554 n