Akcja "Sprzątanie świata"

Jak co roku Wydział Inżynierii Środowiska Urzędu Miejskiego w Bytomiu organizuje w trzeci weekend września akcje " Sprzątania Świata". To wspólna lekcja poszanowania środowiska, której celem jest promowanie nieśmiecenia ziemi. Dzięki akcji następuje podniesienie świadomości ekologicznej oraz wzmocnienie pozytywnych zachowań wśród dzieci i młodzieży. W tym roku akcja " Sprzątania Świata" odbędzie się w dniach od 16-18 września 2022r. Nasze Przedszkole będzie uczestniczyć w akcji w dniu 16 września . Będziemy zbierać śmierci z okolic przedszkola, parkingu, ogrodu oraz pozbieramy śmieći z parku Miejskiego Kachla .

akcjaa