Akcja #ZDROWOROSNĄ

Wiosna to piękny czas. Idealny na wspólne zabawy z dziećmi na świeżym powietrzu i odkrywanie nowych horyzontów. To odpowiedni czas na rodzinne prace w ogrodzie, wspólne wysiewy i edukację na temat zdrowej żywności – warzyw, które najlepiej pozyskać z własnej uprawy.

W trosce o zdrowie i edukację proekologiczną powstała ogólnopolska ogrodnicza akcja edukacyjna #ZDROWOROSNA. Przyświeca jej idea propagowania uprawy własnych warzyw i ziół bez wykorzystywania środków chemicznych, a co za tym idzie zachęcenie do zabawy w ogrodników. Dzięki wysianiu oraz obserwacji wzrostu koperku, dzieci wkraczają w świat ogrodnictwa pełnego wielu ciekawostek. Otwierając tym samym przed nimi nowe horyzonty przyrodnicze, które zachęcają do dalszej wspólnej zabawy w ogrodzie czy domu.

Brown Vegan Recipe Pinterest Graphic 1