Aktualności i wydarzenia w grupie "Żabki"

Uwaga Rodzice!

W grupie "Pszczółki" realizowany jest projekt "Spacerowy kulturalnik dla dzieci i ich rodziców".
Przez dwa miesiące Pszczółki miały do wykonania kilka zadań. Dotyczyły one m.in. oglądania ciekawych budowli, obiektów i kamienic bytomskich. Dzieci wraz z rodzicami zgłębiały historię naszego miasta.
Efektem tych poszukiwań historycznych będą spacery po naszym mieście. Pierwszy spacer odbędzie się
w sobotę, a drugi w niedzielę. Konsultantem historycznym na naszych spacerach bedzie p. Jacek Maniecki.
Zapraszamy wszystkich rodziców i sympatyków naszej placówki (babcie, dziadków, ciocie, wujków, rodzeństwo, sąsiadów) do wspólnego odkrywania magicznego Bytomia.
Spotykamy się w sobotę o 9:50 przy kościele św. Jacka, a w niedzielę o 15:50 na skwerze z pomnikiem Niedźwiadka u zbiegu ulic Fałata i ulicy Kraszewskiego.

Serdecznie zapraszamy! Pszczółki

nck bmk logoRIK BELKA 3 bialalogo operator BMK 1

Projekt „Spacerowy kulturalnik dla dzieci i ich rodziców” dofinansowano ze środków
Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Bardzo Młoda Kultura 2016-2018”