Aktualności i wydarzenia w grupie "Żabki"

Spotkanie wielkanocne i warsztaty plastyczne "Coś z niczego" w grupie Motylki

W dniu 20 marca w grupie Motylków odbyło się spotkanie przedświąteczne z Rodzicami. To ważny dzień dla wszystkich przedszkolaków. Były wesołe piosenki, tańce i świąteczne zagadki, za które dzieci otrzymywały czekoladowe jajka. Na koniec dzieci wspólnie z Rodzicami wykonały z rolek po papierze toaletowym "Świąteczne obrazki". Takie spotkania integrują, wzmacniają więź z rodziną i przedszkolem oraz są atrakcyjnymi wydarzeniami  inspirowanymi wielkanocną tradycją. Wszystko odbyło się w atmosferze radości i w prawdziwie świątecznym, ciepłym nastroju.

wielkanoc motyle

wielkanoc motyle1