Przedszkole Miejskie

Integracyjne nr 8 w Bytomiu

Zajęcia z Wczesnego Wspomagania Rozwoju w naszym przedszkolu

W naszym przedszkolu realizujemy również zajęcia Wczesnego Wspomagania Rozwoju, pracuje tu wiele specjalistek: logopedki, neurologopedki, psycholożki, terapeutki wczesnego wspomagania rozwoju, oligofrenopedagożki, terapeutki pedagogiczne, tyflopedagożki, surdopedagożki, specjalistki d/s edukacji i wspomagania osób ze spektrum autyzmu, terapeutka behawioralna, trenerka umiejętności społecznych TUS, terapeutki Integracji Sensorycznej, rehabilitantka. Rodzaj zajęć w naszej placówce zawsze dopasowujemy do indywidualnych potrzeb, zgodnie z zaleceniami zawartymi w opinii i staramy się aby oprócz walorów edukacyjnych były również świetną zabawą!

wwr

wwr1


Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności