Wizyta policjantów w przedszkolu

20 listopada nasze przedszkole odwiedzili policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu. Policjanci przeprowadzili prelekcję na temat bezpieczeństwa, której celem było kształtowanie prawidłowych zachowań wśród przedszkolaków. Panowie policjanci przypomnieli podstawowe zasady bezpiecznego zachowania się w kontaktach z obcymi ludźmi, wytłumaczyli jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się w sytuacji zagrożenia. Na zakończenie spotkania policjanci poinformowali i zademonstrowali dzieciom, jak należy zachować się podczas ataku psa. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonych gości.

polic