Bal karnawałowy w naszym przedszkolu

W dniu 08.01.2017 w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Tego dnia już od rana  pojawiały się kolorowe, bajkowe postacie. W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Następnie wszyscy przeszli do sali, której wystrój  wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcała wszystkich do wesołej zabawy. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach, prowadzonych przez wodzireja.Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, były bańki i sztuczny śnieg. Wszyscy bawili się wesoło,uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.

bal1

bal2