Uroczysty apel w okazji Święta Niepodległości 11 listopada

Dnia 10 listopada w Naszym Przedszkolu odbył się uroczysty apel z okazji Święta Odzyskania przez Polskę Niepodległości, przygotowany przez drużynę zuchową oraz dzieci z grupy "Pszczółki" i "Motylki".  Był to wyraz szacunku złożony przez nasze przedszkolaki dla minionych pokoleń walczących o wolną Ojczyznę. Wspólnie zgromadziliśmy się na dużej sali, odśpiewaliśmy Hymn Polski, wysłuchaliśmy pięknych utworów o Polsce oraz recytowaliśmy wiersze. Przedszkolaki prezentowały się bardzo uroczyście w galowych strojach oraz specjalnie przygotowanych na ten dzień kotylionach.

listopad1

listopad2