Prośba o wsparcie w głosowaniu!

Drodzy Rodzice, Mieszkańcy Łagiewnik oraz Przyjaciele Przedszkola Miejskiego Nr 48 w Bytomiu- Łagiewnikach!

Przedszkolaki wraz z Dyrekcją i całym personelem zwracają się z ogromną prośbą i z całego serca zachęcają do głosowania

na naszą placówkę w Ogólnopolskim Konkursie „Ogródki ze smakiem” 🌷🌱♻️

Głosowanie odbywa się na stronie internetowej Electrolux: https://www.electrolux.pl/local/ogrodki-ze-smakiem/?fbclid=IwAR1OCknmWiMxuNOadWqgVEnZq3nuql2u7LEPOLGDEukqGgMihGymuAQwT0Y#1520209 wybieramy z listy PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 48 W BYTOMIU i oddajemy swój głos za pośrednictwem FB (potwierdzenie przy użyciu konta FB)

Głosowanie trwa w od 21.03.2023 do 11.04.2023r. można głosować CODZIENNIE!

Powodzenie udziału w konkursie zależy od Was i liczby zebranych głosów. Prosimy o wsparcie! 🫶❤️

page