Zielona noc

Wieczór 23 czerwca 2017 r oraz noc z 23/24 czerwca 2017r na długo pozostanie w pamięci dzieci, które opuszczają nasze przedszkolne mury. Tego wieczoru panie wychowawczynie zorganizowały swoim podopiecznym szaloną, zieloną noc. Dzieci przygotowywały się z wielkim zapałem do tego wydarzenia: gromadziły rzeczy, które chciały zabrać (piżamę, maskotki, śpiwory). Gdy nadszedł ten dzień, już od rana były podekscytowane- wiedziały bowiem, że ten dzień w całości będzie należał do nich. Podczas uroczystości pożegnania przedszkola, zaprezentowały się od najlepszej strony.

zielonanoc1

zielonanoc2