Przedszkole Miejskie

Integracyjne nr 8 w Bytomiu

BIEDRONKI ZWYCIĘZCAMI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU NA EMOLUDKA

W grupie Biedronek odbyły się niedawno zajęcia prowadzone przez panią Magdę, psycholog. Spotkanie dotyczyło sposobów radzenia sobie ze złością. Na zakończenie zajęć dzieci stworzyły wspólnie dużą postać Nerwuska, przedstawiającego uczucie gniewu. Praca wzięła udział w Ogólnopolski Konkursie na Emoludka, organizowanym przez wydawnictwo :Dwukropek dla grup przedszkolnych. Z radością zawiadamiamy, że nasze Biedronki wraz z Nerwuskiem zwyciężyły w konkursie!!! Teraz pozostaje nam czekać na nadejście nagród, którymi będą książki o tematyce emocji, przeznaczone do użytku w grupie 🙂

NERWUSEK


Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności