Międzyprzedszkolny konkurs "Bajkowa piosenka"

W dniach 6-7 kwietnia nasze przedszkole było organizatorem międzyprzedszkolnego konkursu pt. "Bajkowa piosenka". W zmaganiach konkursowych uczestniczyło 10 przedszkoli. Jury w składzie p. dyrektor Elżbieta Samociuk, przewodnicząca Rady Rodziców p. Katarzyna Anders oraz ekspert muzyczny p. Dorota Czernohorska, przyznało trzy punktowe miejsca oraz dwa wyróżnienia. I miejsce zdobyło przedszkole nr 20, II miejsce zdobyło przedszkole nr 3, III miejsce przyznano przedszkolu nr 59. Wyróżnienie zdobyło Niepubliczne Przedszkole Sportowe "Wesoła rodzinka" oraz przedszkole nr 4. Galę finałową uświetnił występ dzieci z naszego przedszkola. Wszystkim małym artystom serdecznie gratulujemy!

konkurs fantazja

konkurs fantazja1