„ Roztańczone pantofelki” na VIII Ogólnopolskim Festiwalu Tańca

Dnia 21 listopada w Zespole Szkół Plastycznych w Katowicach odbył się VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca „Tańczące Przedszkolaki” pod hasłem „Wędrówki przez Polskę na ludową nutkę”. Nasze przedszkolaki z kółka tanecznego „ Roztańczone pantofelki” zaprezentowały się tańcząc tradycyjny śląski taniec „Koziorajka”. Nasze przedszkole było jedynym reprezentantem miasta Bytomia podczas tegorocznego Festiwalu.
Dzieci zaprezentowały się w przepięknych strojach, które podkreślały tematykę tańca i utworu muzycznego. Występ naszych przedszkolaków został doceniony przez jury oraz publiczność gromkimi brawami.
Na zakończenie Festiwalu dzieci otrzymały pamiątkowy dyplom oraz upominki. Jesteśmy bardzo dumni
z naszych małych tancerzy i życzymy dalszych sukcesów.

pantofel

pantofel2