Ogólnopolska Akcja Edukacyjna " Dzieci uczą rodziców" cz.2

W dniu 20.12 odbyła się  naszym przedszkolu druga lekcja w ramach Ogólnopolskiej  Akcji Edukacyjnej " Dzieci uczą rodziców" zorganizowanej pod honorowym  patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Na lekcji zostały poruszone ważne i trudne sprawy dotyczące pomagania innym szczególnie w tak ważnym okresie  świątecznym. Lekcja nosiła tytuł " Pomocne serce " .Dzieci dowiedziały się że dzieląc się z potrzebującymi niosą radość, szczęście i uśmiech. A także, że dobro wraca w myśl powiedzenia " Ty dzielisz się z kimś dziś , jutro podzieli się ktoś z tobą ".

projekt1
projekt2