Mikołajki

W dniu 6 grudnia po raz kolejny Rodzice wystawili mikołajkowe przedstawienie. Tym razem była to opowiesc pt. W oczekiwaniu na świętego Mikołaja, która uczyła nas ile zyskujemy dzieląc się z innymi. Dzielne mamy wcielając się w role leśnych zwierzątek niczym profesjonalne aktorki grały bardzo realistycznie. Dowodem na to była żywiołowa reakcja dzieci, które bardzo przeżywały przygody wiewiórki Klary śmiejac się i wzruszając. Ukoronowaniem całego przedsięwzięcia był udział bohaterów przedstawienia, którzy asystowali samemu świętemu Mikołajowi w rozdawanie prezentów.
Brawo! Bardzo dziękujemy mając nadzieję, że w kolejnych latach tradycja będzie podtrzymywana.

mik1

mik2