Mikołajkowa niespodzianka

"6 grudnia - jak dobrze wiecie,

Święty Mikołaj chodzi po świecie.

Dźwiga swój worek niezmordowanie

i każde dziecko prezent dostanie.

A kiedy rozda już prezenty,

wraca do nieba uśmiechnięty..."

Przedszkolaki już od samego rana z niecierpliwością zaglądały do okien. Ho ho ho! To właśnie dziś Święty Mikołaj zawita do naszego przedszkola! Widowisko Mikołajkowe wpisało się już w tradycję naszego przedszkola. Dzięki intensywnej pracy cudownych rodziców, którzy przygotowali dla dzieci niespodziankę w postaci mikołajkowego przedstawienia, mogliśmy tego dnia wspólnie przeżyć "Mikołajkową przygodę". Występ dostarczył wiele radości wszystkim przedszkolakom. Na koniec przedstawienia, przybył długo oczekiwany gość - Święty Mikołaj. Dzieci przywitały go ze śpiewem na ustach. Następnie Mikołaj odwiedził  każdą grupę w swojej przedszkolnej sali, wręczając oczekiwane prezenty. Mikołaju! do zobaczenia za rok ! Dziękujemy wspaniałej Radzie Rodziców za cudowną niespodziankę.

mikolajki

mikolajki1