MARZEC - miesiącem profilaktyki w naszym przedszkolu

Drodzy Rodzice, wszyscy dobrze wiemy jak ważne jest zdrowie i profilaktyka.

Dlatego w trosce o zdrowie naszych Przedszkolaków w miesiącu

MARZEC będą realizowane projekty o tematyce zdrowotnej a także przesiewowe badania stóp i wzroku.

Będziecie Państwo proszeni o wypełnienie zgody na uczestnictwo dziecka w poszczególnych akcjach.

Działania będą realizowane w dniach:

• 14.03.2022 - poznanie zasad pierwszej pomocy ( zajęcia będą realizowane w ramach programu edukacyjnego "Drogowe ABC", które zostaną przeprowadzone przez wolontariuszy PCK)
  • 23.03.2022 - przesiewowe badanie stóp (badanie będzie wykonywać nasz fizjoterapeuta pani Monika Żurecka)
  • 15.03.2022 (grupa Jagódki, Gwiazdki, Leśne duszki) 29.03.2022 (grupa Chmurki, Krasnoludki, Biedronki) - przesiewowe badanie wzroku (badanie będzie wykonywać optometrysta w ramach projektu "DBASZ - ZBADAJ"
  • 30.03.2022 - warsztaty edukayjne dotyczące prawidłowej higieny jamy ustnej (zajęcia będą prowadzone przez Akademię Zdrowego Usmiechu"

Plakat AZU 2021 2022 DRUK 1

drogoweabc