Przedszkole Miejskie

Integracyjne nr 8 w Bytomiu

Niesamowity Dzień Dziecka w ProfiLingua!

Jak zostać detektywem i fachowo zbierać odciski palców? Jak zaprojektować rakietę, stworzyć magiczną latarnie i poruszać robotem? Te i inne atrakcje czekają na dzieci 1 czerwca w Bytomiu.
Dzień Dziecka odbędzie się w ProfiLingua w Centrum Handlowym Agora w Bytomiu. Na maluchy będzie czekać mnóstwo atrakcji.
Sztuczki, labirynty i zagadki
Przewodnikiem dzieci będzie Pan Bystrzak. Zabierze je do tajemniczego lasu, pełnego magii i fantastycznych stworów. Przewodnik będzie czasem potrzebował ich pomocy, by rozwiązać zagadkę lub znaleźć skarb. Jak stworzyć magiczną latarnię? Jak wykorzystać kroplę wody jako lupę? Jak eksperymentować ze światłem i kolorem? Odpowiedzi na te pytanie będą niebawem znane.
Galaktyka Tajemnic
Uczestnicy warsztatów dowiedzą się także, jak zaprojektować rakietę kosmiczną, poznają również tajniki kodowania przy użyciu robota Photona i iPada? Razem z Panem Bystrzakiem przeniosą się do Galaktyki Tajemnic, by przeżyć niesamowite przygody. Warsztaty pozwolą przybliżyć wiedzę z różnych dziedzin nauki, takich jak: matematyka, fizyka, biologia, plastyka, muzyka i kodowanie.
Konkursy i niespodzianki
Kreatywne zadania przeplatane logicznymi zagadkami, warsztaty językowe, malowanie twarzy oraz liczne konkursy dla najmłodszych. Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma tego dnia specjalną niespodziankę.
Dzień Dziecka w ProfiLingua odbędzie się 1 czerwca w godz. 12-19. Skierowany jest do dzieci w wieku 4-12 lat. Wydarzenie odbędzie się w ProfiLingua w Centrum Handlowym Agora w Bytomiu (Plac Tadeusza Kościuszki 1). Zapisy na ostatnie miejsca dostępne są na stronie organizatora  lub pod numerem tel. 515 094 527.

dzien dziecka


Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności