ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU !

Z przyjemnością informujemy, że międzyprzedszkolny konkurs plastyczny o tematyce ekologicznej pt. "Drzewa to skarb Ziemi" został rozstrzygnięty. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom za przepiękne prace, pomysłowość i kreatywność. Dziękujemy również dzieciom biorącym udział w konkursie za ogromne zaangażowanie i twórczą pracę.

Jury postanowiło nagrodzić następujące prace:

W kategorii wiekowej 5-7 latki:

I miejsce: Agata Tomicka (5 lat) Przedszkole Miejskie Nr 18 w Bytomiu „Przyjaciele drzew”

II miejsce: Leon Koźmiński (5 lat) Przedszkole Miejskie Nr 25”Zaczarowane drzewo”

III miejsce: Oliwier Turek (6 lat) Przedszkole Miejskie Nr 5 w Bytomiu „Cztery pory roku”

W kategorii wiekowej 3-4 latki:

I miejsce: Zuzanna Kalinowska (4 lata) Przedszkole Miejskie Nr 36 w Bytomiu „Drzewo to skarb”

II miejsce: Antonina Glinkowska (4 lata) Przedszkole Miejskie Nr 31 w Bytomiu „Drzewo to skarb Ziemi”

III miejsce: Lucjan Misiaszek (4 lata) Przedszkole Miejskie Nr 63 im. J. Korczaka z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu „Drzewo to skarb Ziemi”

Wyróżnienie:

Agata Szklarska ( 6 lat) Przedszkole Miejskie Nr 16 w Bytomiu „Drzewa to skarb Ziemi”

Jagoda Wyka (7 lat) Przedszkole Miejskie Nr 63 im. J. Korczaka z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu„Zielone serce Ziemi”