Przedszkole Miejskie

Integracyjne nr 8 w Bytomiu

"Każdy jest inny..."

10.12. w naszym przedszkolu odbyły się uroczyste obchody Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Wszystkie grupy przygotowały występ i zaprezentowały własną interpretacje piosenki pt. "Każdy jest inny", podejmującej temat tolerancji i podkreślającej wyjątkowość oraz niepowtarzalność każdej spotykanej przez nas osoby. Wkrótce udostępnimy nagranie z tego wydarzenia. Nasi wychowankowie wykonali również prace plastyczne nawiązujące do treści odśpiewanej piosenki. Pięknie pokolorowane postacie zdobią teraz przedszkole w postaci galerii, podkreślającej, że chociaż każdy z nas jest inny, trzymamy się razem, nawet gdy w czasie pandemii nie możemy świętować wszyscy razem.
Zespół ds integracji

toler1

toler2


Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności