Konkurs przedszkolny "Zrób cudaka z warzywniaka”

Warzywa nie tylko są zdrowe i smaczne!
Można z nich wyczarować ludziki, zwierzęta i przeróżne cudaki- wszystko zależy od naszej wyobraźni
Serdecznie zapraszamy rodziców i dzieci do udziału w konkursie
pod tytułem: „Zrób cudaka z warzywniaka"
Konkurs polega na:
1. Wykonaniu przestrzennej pracy z dowolnie wybranych warzyw z dodatkiem innych materiałów np. włóczki, koralików, piórek;
2. Przygotowaniu dokumentacji fotograficznej wykonanej pracy
(1 zdjęcie wykonane podczas tworzenia pracy i 1 zdjęcie cudaka z warzywniaka)
Zdjęcia proszę wysyłać na adres e-mail przedszkola - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. a 2 zdjęcia w formacie 10/15 proszę o dostarczenie organizatorowi p. Ewelinie z grupy Krasnoludki lub p. Patrycji z grupy Chmurki.
Konkurs ma na celu:
- rozwijanie i pobudzanie twórczej wyobraźni dziecka,
- szukanie oryginalnych rozwiązań plastycznych,
- dostrzeganie charakterystycznych cech wyglądu warzyw oraz ich właściwości zdrowotnych,
- rozwijanie umiejętności projektowania i wykonania przestrzennych form plastycznych.
Ogłoszenie wyników w dniu 26 .10.2020r. Wyróżnione prace zostaną nagrodzone dyplomem i upominkiem.
Serdecznie zapraszamy do udziału !!!

inkasowi warzywa odizolowywali bialego tlo 44074 1573