Zakończenie programu edukacyjnego "Czyściochowe przedszkole"

Bardzo dziękujemy za wszystie oddane głosy w konkursie zorganizowanym przez firmę w Rossmann w ramach programu edukacyjnego "Czyściochowe przedszkole". Dzięki wszystkim głosom udało nam się zdobyć karty podarunkowe do drogerii Rossmann, umożliwiające zakup produktów higienicznych dla naszego przedszkola.

animals

Kochane przedszkolaki!

Kochani ciąg dalszy zmian w otoczeniu przedszkolnego ogrodu.

Mamy coraz piękniej dzięki firmie Dean Tattoo,

za co jesteśmy bardzo wdzięczni. A to jeszcze nie koniec niespodzianek!

Dyrektor Przedszkola Miejskiego Integracyjnego nr 8 w Bytomiu

Certyfikat za udział w akcji "Dzieci uczą rodziców"

Zakończył się rok szkolny 2019/2020, a także ogólnopolska akcja edukacyjna  "Dzieci uczą rodziców". Z tej okazji nasze przedszkole otrzymało certfikat potwierdzający udział w tym przedsięwzięciu. Mamy nadzieję, że w nastepnym roku szkolnym także będziemy mogli wziąć udział w akcji, dzięki której nasze zajęcia będą jeszcze ciekawsze.

CERTYFIKATY 1

WAKACJI CZAS...

DROGIE DZIECI I DRODZY RODZICE:
ŻYCZYMY WAM UDANYCH, POGODNYCH, SŁONECZNYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI.
NIECH TO BĘDZIE CZAS WIELU PRZYGÓD I ODPOCZYNKU.
DO ZOBACZENIA PO WAKACJACH!
SAMYCH RADOSNYCH DNI ŻYCZĄ: PANI DYREKTOR BEATA HASEK
ORAZ WSZYSCY PRACOWNICY PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO INTEGRACYJNEGO NR 8 W BYTOMIU.

Obraz12

Ogólnopolska akcja edukacyjna "Dzieci uczą rodziców"

Drogie Przedszkolaki!
Drodzy Uczniowie!
Drodzy Nauczyciele!
Drodzy Rodzice!

Wakacje to niezwykły czas - czas odpoczynku, nowych znajomości, zabawy i rozwijania swoich pasji, czas przygód i pięknej pogody. Na rozpoczynające się wakacje przesyłam od całej drużyny Centrum Rozwoju Lokalnego najserdeczniejsze życzenia. Życzymy bezpiecznych, spokojnych, spędzonych z najbliższymi i przyjaciółmi wakacji. Niech ten czas obfituje w piękne, niezapomniane wakacyjne przygody i będzie źródłem niegasnącego uśmiechu. Życzymy by nadchodzące dwa miesiące upłynęły Wam przy słonecznej pogodzie. Magicznych i bezpiecznych wakacji!
Korzystając z okazji jeszcze raz dziękujemy Wam wszystkim za Wasze zaangażowanie i udział w akcji "Dzieci uczą rodziców" w roku szkolnym 2019/2020
Do zobaczenia w nowym roku szkolnym! :)

Z wyrazami szacunku,
Dawid Wiejata