Przedszkole Miejskie

Integracyjne nr 8 w Bytomiu

Aktualności i wydarzenia w grupie "Rybki"

Rybki z wizytą w bibliotece

Rybki wybrały się do filii Biblioteki Miejskiej, rozpoczynając cykl zajęć bibliotecznych. Tam, podczas pierwszego spotkania, dzieci dowiedziały się wiele na temat książek i pracy bibliotekarza. Przedszkolaki miały okazję zwiedzić wszystkie działy biblioteki. Dla większości z nich była to pierwsza wizyta wśród tylu książek.
W dziale dziecięcym dowiedziały się, jak można zapisać się do biblioteki i z przyjemnością oglądały książeczki dla najmłodszych. Następnie pani Karinka przeczytała nam bajkę "O rybaku i złotej rybce", nawiązując do nazwy naszej grupy. Za miesiąc czeka nas kolejna ciekawa przygoda z książką :)

biblioteka

 


Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności