Światowy Dzień Uśmiechu w Motylkach

W dniu 6 października Motylki wybrały się do sali zabaw "Wesoła Chatka" aby uczcić radosny dzień. Wśród kolorowych piłek, zjeżdżalni, tajemniczych przejść i innych atrakcji, dzieci mogły wyszaleć się do woli. Humory wszystkim dopisywały, a zabawa była bardzo udana. Po skończonej zabawie dzieci wypiły malinową herbatkę i wyruszyły przez piękny jesienny park do przedszkola. Tam czekały na nie kolejne atrakcje: wspólne zabawy i cytrynka, po której dzieci miały kwaśne minki :) Za odwagę otrzymały order uśmiechu, pyszne lizaki i kolorowe żelki. Było bardzo apetycznie. Bo przecież przedszkolaki wiedzą, że "śmiech to zdrowie".

salazabaw motylki