Pachnący dywan

W piątek tj. 15.10.2021r. w sali Krasnoludków unosiły się piękne zapachy... to wszystko za sprawą pracy plastycznej, którą wykonały Krasnoludki. Dzieci przygotowały "Pachnący dywan " stymulujący zmysły, pełen różnorodnych zapachów i kolorów a do wykorzystania pracy wykorzystały aromatyczne przyprawy i zioła m.in. kminek, majeranek, kurkuma, goździki, lubczyk, gałka muszkatołowa, cynamon, bazylia, rozmaryn, papryka słodka, curry. Za pomocą włóczki wykonały frędzelki, zdobywając kolejne umiejętności praktyczne. Oj co to był za pachnący dzień...

dywan

dywan1