Przedszkole Miejskie

Integracyjne nr 8 w Bytomiu

Aktualności i wydarzenia w grupie "Jeżyki"

Wycieczka do „Funzeum- muzeum światła i koloru” w Gliwicach

19.09.2022r. odwiedziliśmy „Funzeum- muzeum światła i koloru”. W ramach ścieżki edukacyjnej dotyczącej światła i koloru, prowadzoną przez przewodnika. Wejście na wystawę zaczęliśmy od krótkiego, audiowizualnego pokazu w Pokoju Audio. Zapoznaliśmy się z pryzmatem, magiczną bryłą, pokazującą jak z wielu kolorów) składa się białe światło. Kolejny etapem było zwiedzanie 12 pomieszczeń inspirowanych pyzmatem, kolorami i zabawą nimi oraz przestrzeniami barw.
Fotograf, wykonał nam pamiątkowe zdjęcie grupowe. Uczestniczyliśmy aktywnie w warsztatach w „Interaktywnej Rysilandii”- krainie, gdzie zwierzęta pokolorowane przez dzieci w magiczny sposób „ożywają” na ścianach obiektu
Mieliśmy swoje 120 min w strefie zabawy, gdzie bawiliśmy się w podświetlany basenie z piłeczkami, w kolorowych siatkach do wspinaczki, na pianinie podłogowym, klockami lego wielkości cegieł i na interaktywnej planszy podłogowej.

funzeum je

funzeum je1


Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności