Przedszkole Miejskie

Integracyjne nr 8 w Bytomiu

Aktualności i wydarzenia w grupie "Gwiazdki"

Dzień Dyni

W ten jesienny czas Gwiazdeczki obchodziły Dzień Dyni. Z tej okazji dzieci uczestniczyły w zabawach i grach zespołowych z wykorzystaniem dyń, które otrzymaliśmy od Pani Eweliny - mamy Nadii. Dzieci podczas zabaw sensorycznych poznały właściwości dyni. Na zakończenie dnia każda Gwiazdeczka ozdobiła dynie, którą zabrała do domu. 

dyniadynia1dynia2dynia3


Obchody Dnia Mózgowego Porażenia w Gwiazdkach.

W dniu 6.10.2021r. Gwiazdeczki obchodziły Dzień Mózgowego Porażenia. Z tej okazji dzieci ubrały się na zielono i uczestniczyły w aktywnych zajęciach rozwijających wiedzę o osobach niepełnosprawnych i ich akceptacji. 

mozgowe1

mozgowe2

mozgowe


 

Dzień chłopaka w Gwiazdkach

30.09. Gwiazdeczki obchodziły Dzień Chłopaka. Aby ten dzień był wyjątkowy, chłopcy otrzymali wspaniałe prezenty, a dziewczynki słodkości. Następnie Gwiazdeczki zjadły, przygotowane przez rodziców pyszne owoce pełne witamin oraz babeczki marchewkowe. To był wspaniały dzień zakończony wspólnymi zabawami. 

dziench

dziench1

dziench2

dziench3


Moja droga do przedszkola

 

Dzieci z grupy Gwiazdki poznały podczas zajęć zasady bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym, a następnie wybrały się na pobliski skrzyżowanie, na którym utrwaliły zdobytą wiedzę i umiejętności.

gwiazdbezp

gwiazdbezp1

gwiazdbezp2


Wakacji czas !

Kochane Gwiazdeczki, życzymy Wam i Waszym rodzinom wspaniałych, słonecznych wakacji! Do zobaczenia w nowym roku szkolnym. 

 

koniec

koniec1

koniec2


Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności