Przedszkole Miejskie

Integracyjne nr 8 w Bytomiu

Aktualności i wydarzenia w grupie "Gwiazdki"

Muzyczna niespodzianka

28.02.2020r., grupę Gwiazdki, Krasnoludki i Pszczółki odwiedzili niesamowici goście. Byli to pani Dorota i jej syn Tymoteusz-absolwent naszego przedszkola. Opowiedzieli nam o instrumentach, na których grają, czyli o skrzypcach i waltorni, o tym jakie kroki należy poczynić aby zostać muzykiem, a następnie zabrali nas
w niesamowity świat pełen dźwięków. Mogliśmy usłyszeć znane utwory muzyki klasycznej i poczuć się jak na prawdziwy koncercie. Mieliśmy również okazję zobaczyć z bliska, a nawet dotknąć instrumenty, które ze sobą przynieśli. Bardzo dziękujemy za tę wizytę!

muzyka1

muz2

muz3


W kuchni

 
W ramach tematyki "Jesteśmy samodzielni w kuchni", Gwiazdki wybrały się z wizytą do naszej przedszkolnej kuchni. Pani Dorotka i Pani Iwonka opowiedziały nam o zawodzie kucharza i pokazały narzędzia pracy tj. miski, garnki, deski.... A największą atrakcją była ogromna chochla, którą musiały trzymać prawie wszystkie dzieci. Wizyta była bardzo ciekawa. Dziękujemy naszym kochanym kuchareczkom, a my sami w naszej sali bawimy się w kucharza i serwujemy pyszne dania.
kuchnia1
kuchnia2

Walentynki w Gwiazdkach

Ale niespodzianka! Z okazji Walentynek Gwiazdki wykonały duże, uśmiechnięte serce z małych serduszek, a następnie mogły się bawić nowymi zabawkami.

serg1720

serg17202


Dlaczego kos zachorował?

Odpowiedź na to i inne pytania Gwiazdeczki usłyszały od Babci Ani podczas Jej wizyty w naszej grupie. Bardzo dziękujemy za wizytę i wspólne zabawy.
kos1
kos2

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności