Przedszkole Miejskie

Integracyjne nr 8 w Bytomiu

Aktualności i wydarzenia w grupie "Gwiazdki"

Dzień Kundelka

W dniu 23.10.2020 r. Dzieci z grupy Gwiazdki obchodziły Dzień Kundelka, podczas którego dowiedziały się w jaki sposób dbać o czworonoga oraz poznały budowę jamnika. Nie zabrakło zabaw ruchowych, tudzież wykonania pieska technika origami.

gkundel

gkunel2


Mój niepełnosprawny kolega

Dzieci z grupy Gwiazdki uczestniczyły w zajęciach, na których poznały niepełnosprawności w zakresie wzroku, słuchu i ruchu. Umożliwiły one dzieciom wczuć się w osoby niewidzące, niesłyszące oraz niepełnosprawne ruchowo.

gnpk

gnpk2


Poznajemy zawód listonosza

W październiku Gwiazdeczki poznały zawód listosza, a także samodzielnie przygotowały własne listy i "wysłały" je swoim rodzicom.

gpoczta

gpoczta2


Pasowanie na przedszkolaka

 Podczas uroczystego pasowania na przedszkolaka do grona Gwiazdeczek dołączył Igorek. Cieszymy się bardzo z nowym kolegą.

gpasowanie


Dzień Chlopaka

Dzień Chłopaka w grupie Gwiazdki był obchodzony w radosnej atmosferę. Chłopcy zostali obdarowani prezentami oraz jeżykami wykonanymi z masy solnej przez dziewczynki, ktore również dostały upominki. W tym dniu nie zabrakło wspolnych zabaw i śpiewów.

gdzch1

gdzch2


Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności