Nowa poradnia w Zabrzu - dni otwarte

W ramach niedawno uruchomionej placówki wsparcia pod nazwą ANIMA. Strefa Wsparcia Dzieci i Młodzieży organizujowane są bezpłatne konsultacje dla rodziców z różnymi specjalistami: psychologiem, logopedą, terapeutą integracji sensorycznej.

Konsultacje odbywać się będą w dniach 30.10.2021, w godz. 9.00-13.00 oraz 06.11.2021, w godz. 9.00-14.00 (po wcześniejszych zapisach w formularzu lub telefonicznie)

Organizowane są w ramach naszych Dni Otwartych, na które serdecznie chcemy zaprosić rodziców z dziećmi. Przewidywane są  dla najmłodszych zajęcia grupowe, konkursy, atrakcje plastyczne i muzyczne.

ni 1

taci z bajek 1