UWAGA GŁOSUJEMY NA PROJEKT "Przedszkolaczek na tropie zdrowego żywienia"

Od piątku, 24 września ( do 7 października) można głosować na projekt nr 9 o nazwie "Przedszkolaczek na tropie zdrowego żywienia" w ramach Bytomskiego Budżetu Obywatelskiego.
Nasze Przedszkole zostałoby wyposażone w sprzęt gastronomiczny służący do prowadzenia zajęć z zakresu edukacji zdrowotnej.
Głosować mogą wszyscy - za dzieci do lat 13 głosować mogą ich rodzice czy prawni opiekunowie,(wypełniając stosowne oświadczenie) dzieci w grupie wiekowej 13-18 głosują również wypełniając stosowne oświadczenie zamieszczone  w internecie i oczywiście głosować mogą osoby pełnoletnie.
Z jednego adresu IP (czyli z jednego komputera) może głosować WIĘCEJ niż jedna osoba.
Głosować można na stronie:
Wszystkie informacje znajdą państwo na stronie UM Bytom w zakładce Budżet Obywatelski lub na stronie BIP (powinno najpierw pojawić się "Loading...please wait) w zakładce Budżet Obywatelski.

Ponadto  w Bytomiu utworzono 7 stacjonarnych punktów (w każdej z dzielnic) gdzie można oddać głos.

W centrum Bytomia to siedziba organizacji pozarządowych przy MBP na placu Sobieskiego.