"Moje miejsce na ziemi" - projekt ekologiczny dzięki Fundacji Orlen.

22.08.2022
W naszym przedszkolu jest magiczne miejsce, które uwielbiają przedszkolaki. Ta zielona przystań powstała dzięki Fundacji Orlen. Aby nasze dzieci mogły być bliżej przyrody, wzięliśmy udział w projekcie "Moje miejsce na ziemi" - projekt ekologiczny - "Ósemka dla środowiska". W tym malowniczym miejscu przedszkolaki uwielbiają spędzać czas. Z zaciekawieniem odkrywają owady i doszukują się ich w naszym ogrodzie. Dzieci poznały brzmienie dendofonu, z radością grają na instrumencie, przysłuchując się jego dźwiękom. Każdy dzień spędzony w tym miejscu sprawia, że buzie naszych dzieci są uśmiechnięte i bardziej ciekawe świata.

orlen

orlen1