Ogłoszenie dotyczące „DWUJĘZYCZNOŚĆ DLA MAŁYCH I DUŻYCH – nowe szanse edukacyjne dla przedszkolaków, ich wychowawców i rodziców w Przedszkolu Miejskim Integracyjnym nr 8 w Bytomiu”

o zamówieniu, którego wartość nie przekracza 130 000 zł.

dotyczy: „DWUJĘZYCZNOŚĆ DLA MAŁYCH I DUŻYCH – nowe szanse edukacyjne
dla przedszkolaków, ich wychowawców i rodziców
w Przedszkolu Miejskim Integracyjnym nr 8 w Bytomiu”

Konkurs ofert na podstawie Regulaminu udzielania zamówień publicznych stanowiącego załącznik do zarządzenia nr 572/20 PREZYDENTA BYTOMIA z dnia 30.12.2020r. w sprawie ustalenia zasad udzielania zamówień publicznych w miejskich jednostkach organizacyjnych.

I. Nazwa i adres zamawiającego:

Gmina Bytom, reprezentowana przez dyrektora Przedszkola Miejskiego Integracyjnego nr 8,
41-902 Bytom ul. Wrocławska 44
Organizator postępowania – Przedszkole Miejskie Integracyjne nr 8
41-902 Bytom, ul. Wrocławska 44, tel. 32 787-51-51
Osoba upoważniona do kontaktów z Wykonawcami: Beata Hasek -
tel. 32 787-51-51

II. Określenie przedmiotu zamówienia:
Przeprowadzenie tzw. Programu dwujęzyczności (język polski i angielski) w placówkach przedszkolnych położonych na terenie miasta Bytom wg Programu udostępnionego przez Wykonawcę.

III. Wymagany termin realizacji zamówienia:
od 1 marzec 2021r. do 31 grudzień 2021r.

IV. Opis sposobu obliczenia ceny:
Wykonawca podaje cenę brutto ( z podatkiem vat 23 % ) na formularzu oferty.

W załączeniu: przedmiary, postanowienia umowne, formularz oferty.

V. Kryteria oceny ofert i ich znaczenie: cena ofertowa brutto – 100%.

Jeżeli w postępowaniu nie będzie można dokonać wyboru oferty najkorzystniejszej ze względu na to, że zostały złożone oferty o takiej samej cenie. Zamawiający wezwie Wykonawców, którzy złożyli te oferty, do złożenia w określonym terminie ofert dodatkowych. Wykonawcy składający oferty dodatkowe, nie mogą zaoferować cen wyższych niż określone we wcześniej złożonych ofertach.

VI. Miejsce i termin składania ofert:
Ofertę wraz z kosztorysem należy złożyć w wersji papierowej w zamkniętej kopercie z napisem:

„Przeprowadzenie tzw. Programu dwujęzyczności (język polski i angielski) w placówkach przedszkolnych położonych na terenie miasta Bytom wg Programu udostępnionego przez Wykonawcę”
w siedzibie Zamawiającego tj. w Przedszkolu Miejskim Integracyjnym nr 8 w Bytomiu, ul. Wrocławska 44 w kancelarii do dnia 19.03.2021r. do godz. 17:00
Oferty złożone po terminie oraz bez załączonego kosztorysu nie będą rozpatrywane.

VII. Miejsce i termin otwarcia ofert.
Otwarcie ofert nastąpi w dniu 22.03.2021r. o godz. 10:00 w Przedszkolu Miejskim Integracyjnym nr 8 w Bytomiu – Kancelaria Dyrektora.
Otwarcie ofert jest jawne. Podczas otwarcia ofert odczytana zostanie:
1) kwota, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia,
2) nazwa i siedziba wykonawcy
3) cena oferty.

VIII. Postanowienia końcowe
Postępowanie prowadzi się w języku polskim.
W sprawach nieuregulowanych w niniejszym ogłoszeniu stosuje się postanowienia Regulaminu udzielania zamówień publicznych stanowiącego załącznik do zarządzenia nr 572/20 PREZYDENTA BYTOMIA z dnia 30.12.2020r. w sprawie wprowadzania i stosowania regulaminu udzielania zamówień publicznych przez miejskie jednostki organizacyjne z późn. zm.